• Türkiye
  • 0544 522 99 73
  • bilgi@viagraciniz.com
Sertleşmeme Sorununa Çözüm!
Ana Sayfa \ Blog \ Sertleşmeme Sorununa Çözüm!
12 Eylül 2017 - 17:38, Yorum yok

Sertleşme sorunu erkeklerin cinsel ilişki sırasında çoğu zaman bazı fonksiyonlarını yerine getirememesidir. Hayatları boyunca bu konu tedavi edilmez ise bir sorun halinde ilerleyebilmektedir. Sertleşme sorunu ve çözümü için Tedavi uygulanması gerekmektedir. Genel olarak nerede ise 10 kişiden 1 tanesi bu sorunu yaşamaktadır. Bu durumda ilk önce yapmanız gereken uygulama eşiniz ile birlikte cinsel terapiler uygulamanız gerekmektedir.

Kafanızdan neden ben cümlesini mutlaka çıkarmanız gerekir. Sertleşme sorunu ve çözümü sırasında mutlaka en büyük tedavi yöntemi kafanızda bitirmektir. Kendi uygulamış olduğunuz uygulamalar işe yaramaz ise mutlaka bir doktora danışmanızda yarar var.

Sertleşme sorunu genel olarak 3 ila 6 ay arasında sürmektedir. Bu zaman içerisinde doğal olarak bir çözüm uygulanamadı ise mutlaka doktor gözetiminde ilaç tedavisine başlamanız gerekebilir. Doğru ve kalıcı bir tedavi yöntemi uygulanması gerekmektedir. Sertleşme sorunu ve çözümü için mutlaka bu durum da psikolojik mi yoksa fiziksel mi ayırt etmiş olmanız gerekmektedir. Sizin için yapılan tedavinin hangi yönde olduğuna ancak bu iki ayırımı yaparak çözüm bulabilirsiniz. Sertleşme sorunu için verilen ilaçları düzenli bir şekilde kullanmanız iyileşme sürecini daha kısa tutacaktır.

Bu ilaçlara ek olarak psikolojik alanda da kendinizi mutlaka yenilemenizde fayda var. Çok ileri düzeyde sertleşme sorunlarında ise doktorunuzun size önereceği ameliyat için hazırlıklı olmalısınız. Sorun çözülmez ise ameliyat kaçınılmaz bir durum olmaktadır.

Bir Cevap Yazın